Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nissiana

Nissiana je moderní hotel, který se nachází v klidnějším prostředí, poblíž kyperského zálivu Nissi Bay. Je vzdálený cca 250 m (přes silnici) od dlouhé a velmi vyhledávané písečné pláže v Ayia Napě. Do centra je možné se dostat pěšky za cca 25 minut chůze nebo taxíkem. V blízkosti hotelu Nissiana jsou obchody se suvenýry, potravinami, restaurace i taverny.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Nissiana, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Nissiana

Nissiana je moderní hotel, který se nachází v klidnějším prostředí, poblíž zálivu Nissi Bay. Je vzdálený cca 250 m (přes silnici) od dlouhé a velmi vyhledávané písečné pláže v Ayia Napě. Do centra je možné se dostat pěšky za cca 25 minut chůze nebo taxíkem. V blízkosti hotelu Nissiana jsou obchody se suvenýry, potravinami, restaurace i taverny. Autobusová zastávka je naproti hotelu, vpravo, cena jízdenky do Ayia NapyParalimni je cca 1,35€, do Larnaky cca 5,60€/jedna cesta.

Kapacita

hotel Nissiana má 108 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, které tvoří dvě pevná lůžka a palanda nebo 2 přistýlky pro děti – tyto pokoje jsou za příplatek), které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem s rádiem, TV se satelitním příjmem a balkónem s výhledem na moře, na bazén nebo do vnitrozemí. Boční výhled a výhled na moře jsou za poplatek. Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den + vratná záloha cca 15€), chladnička (za poplatek cca 3€/den). Dětská postýlka a vysoká židlička v restauraci na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, vstupní hala, salónek s TV se satelitním příjmem, vnitřní bar, internetový koutek (cca 1€/7 minut), snackbar, vnitřní a venkovní restaurace. Za poplatek je také možnost vypůjčení ručníků na pláž, nebo zakoupení plážových ručníků (za cca 8,50€/kus). Zahrada, parkoviště.

Stravování

Dle ck, formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE (viz. popis). Snídaně a večeře – švédský stůl.

All inclusive

- Snídaně (07:00 – 10:00 hodin) a večeře (18:30 – 21:00 hodin) formou švédského stolu. Obědy (12:00 – 14:30 hodin) formou bufetu nebo švédského stolu - Neomezenou konzumaci nealkoholických (voda, ovocné džusy, šťávy a další nealko) a místních alkoholických nápojů (víno, točené pivo, brandy, likéry a další destiláty) od 10:00 – 24:00 hodin - Lehké občerstvení od 10:00 – 11:00 hodin, od 14:30 – 18:00 hodin a od 21:00 – 22:00 hodin - Kávu a čaj během dne, sušenky nebo sladkosti odpoledne - Zmrzlinu od 10:00 – 18:00 hodin - Pronájem trezoru a ledničky zdarma - Sportovní aktivity: fitcentrum, sauna, pára, jacuzzi, vnitřní bazén, tenisové hřiště (poplatek jen za večerní osvětlení) – dle instrukcí recepce

Sport a zábava v hotelu Nissiana

bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, vnitřní vyhřívaný bazén (jen v zimním období), sluneční terasa, dětský koutek, tenis (zdarma, pronájem raket a míčků za poplatek, cca 2€/raketa a 2€/3 míčky), minigolf (cca 4€/hra), stolní tenis, kulečník (cca 1€/hra), elektrické a videohry, fitcentrum (zdarma), masáže (cca 25€/20 minut), pára, jacuzzi a sauna (za poplatky cca 6€/30 minut). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6€/set/den). Vodní sporty na pláži (za poplatek). Hotel Nissiana pro své hosty pořádá během dne animační programy cca 3 x týdně, happy hour, večery s živou hudbou, kyperský večírek, disko a další.

Hlavní výhody hotelu Nissiana

kvalitní servis, milé prostředí, velmi žádaný hotel, krásná pláž.

Web

Hotel Nissiana

Aktuální popis od CK

PolohaNissiana je příjemný a velmi oblíbený hotel, který se nachází v klidnějším prostředí, poblíž zálivu Nissi Bay. Do centra je možné se dostat pěšky za...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.