Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Merit Park Hotel

Hotel Merit Park nacházející se v blízkosti letoviska Kyrenia na ostrově Kypr patří k velmi oblíbeným a vyhledávaným hotelům ve své vyšší kategorii a uspokojí i náročnější klientelu převážně z řad dospělých.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Merit Park Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

Moderní Merit Park hotel leží cca 6 km ve vzdálenosti od městečka Kyrenia, od letiště ve městě Lefkosia je hotel vzdálen zhruba 55 km. Pláž se nachází ve vzdálenosti asi 150 metrů od hotelu, přístup na pláž je od hotelu po schodech. V moři jsou oblázky, převládá kamenité dno. Ke slunění je možné využít několik teras se slunečníky a lehátky, které jsou zde zdarma. Přístup do moře je možný po schůzkách z uměle vybudovaného mola, nedaleko od hotelu se nachází také menší písečná pláž.

Vybavení Merit Park Hotelu

V pětiposchoďové hotelové budově s 299 pokoji situovanými na mořskou stranu anebo na okolní horskou krajinu je vstupní hala s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů (lobby bar, piano bar, snack bar), velký bazén, krytý bazén, sauna, biliár, kadeřník, spa centrum, posilovna, tenisový kurt, kongresové místnosti, moderní kasíno. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži (vyhrazené terasy a molo) zdarma.

Ubytování

Velmi příjemně, moderně zařízené, prostorné, klimatizované pokoje s koupelnou s vanou či sprchovým koutem a WC, mají výhled na mořskou stranu nebo na okolí hotelu. Pokoje hotelu Merit Park jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, minibarem, trezorem (zdarma). Internetové připojení (WiFi) je za poplatek.

Stravování

Dle CK.

Snídaně bufetové

Obědy bufetové

Večeře bufetové

All inclusive

snídaně, obědy, večeře formou bufetového stravování. Rozlévané vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje během dne v hodinách a barech vymezených hotelem. All inclusive nezahrnuje nápoje servírované v lahvích a plechovkách, dovozové nápoje, speciální druhy kávy (např. kapučino), džusy z čerstvého ovoce, nápoje v minibaru.

Služby za poplatek

Vodní sporty na pláži, spa centrum, masáže, kadeřník, osvětlení tenisového kurtu a zapůjčení raket, biliár, internet

Doporučení

Příjemný a velmi oblíbený hotel ležící nedaleko Kyrenie s vysokou kvalitou poskytovaných služeb. Doporučujeme především dospělým klientům.

Aktuální popis od CK

PolohaSeverní Kypr / Kyrenia. Luxusní hotel Merit Park Hotel & Casino svým klientům přináší velice příjemné zázemí a služby na té nejvyšší úrovni. Hostům...

DoporučeníOblíbený hotel v centrální části letoviska Kyrenia po nedávné renovaci, nabízí jako další hotely stejného řetězce velmi kvalitní služby. Moderní...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.