Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Louis Princess Beach

Hotel Louis Princess Beach s příjemnou atmosférou se nachází na ostrově Kypr, přímo u pláže v centru turistické zóny, cca 7 km od centra města Larnaka, kam je dobré autobusové spojení. Několik restaurací a barů je vzdáleno cca 100 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Louis Princess Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Louis Princess Beach

Hotel Louis Princess Beach s příjemnou atmosférou se nachází přímo u pláže v centru turistické zóny cca 7 km od centra města Larnaka, kam je dobré autobusové spojení. Několik restaurací a barů je vzdáleno cca 100 m.

Vybavení a popis komplexu:

Hostům je v hotelu Louis Princess Beach k dispozici vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, obchod se suvenýry, konferenční místnost. K venkovnímu vybavení patří bazén v exotickém stylu s uměle vytvořenou pláží, dětský bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti vratné záloze. Dětské hřiště, miniklub v hlavní sezoně, dětský bufet, možnost hlídání dětí . Hotel Louis Princess Beach pořádá animační programy pro děti a dospělé během hlavní sezony, 1x týdně večer s živou hudbou.

Ubytování:

Pokoje mají koupelnu se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, telefon, hudební kanál, TV/sat., klimatizaci, ledničku, trezor (za poplatek), set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasu.

Strava:

Dle zájezdu, all inclusive – snídaně, oběd a večeře formou bufetu, občerstvení během dne (sendvič, hamburger, pizza, špagety, saláty) , zmrzlina, teplé nápoje, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30–24.00 hod.).

Pláž:

Hotel Louis Princess Beach se nachází přímo u písečné pláže. Lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti vratné záloze.

Sport a zábava:

fitness, stolní tenis, kuželky, volejbal, tenisový kurt (vybavení za poplatek), aerobik. Za poplatek jacuzzi, masáže, parní lázně, sauna, biliard.

Aktuální popis od CK

StřediskoLarnaka - Oroklini BeachPolohaHotelový komplex hlavní a dvou vedlejších budov se nachází u krásné pláže oceněné Modrou vlajkou, v turistické zóně s...

PolohaHotelový areál se nachází v turistické oblasti Dhekelia, v klidném prostředí u mořské zátoky, cca 10 km od centra města Larnaky. Nejbližší autobusová...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.