Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

St. George Gardens Hotel Apartments

Komplex St. George Gardens Hotel Apartments s přátelskou atmosférou patří k hotelu St.George, jehož vybavení je hostům kromě hotelové restaurace plně k dispozici. Je situovaný na ostrově Kypr přímo u písčité pláže Chlorakas s kamenitými útesy, pouhých 5 kilometrů od malebného přístavu Paphos a nabízí luxusní ubytování ve studiích a apartmánech.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili St. George Gardens Hotel Apartments, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu St. George Gardens Hotel Apartments

Komplex St. George Gardens Hotel Apartments s přátelskou atmosférou patří k hotelu St.George, jehož vybavení je hostům kromě hotelové restaurace plně k dispozici. Je situovaný přímo u písčité pláže Chlorakas s kamenitými útesy, pouhých 5 kilometrů od malebného přístavu Paphos a nabízí luxusní ubytování ve studiích a apartmánech.

Vybavení

Hotel St. George Gardens Hotel Apartments nabízí venkovní a vnitřní vyhřívaný bazén, dětský bazén, jacuzzi, sauna, parní lázně, tělocvična s prostorem pro cvičení aerobiku, stolní tenis, volejbalové a basketbalové hřiště, biliár, možnost pronájmu jízdních kol. Slunečníky a lehátka jsou u bazénů poskytovány zdarma, pool bar nabízí kromě nápojů i skvělou pizzu a těstoviny. Na pláži možnost provozování vodních sportů.

Restaurace, lobby s panoramatickým výhledem na moře, ve veřejných hotelových prostorách vysokorychlostní internetové připojení, minimarket.

Dětský klub nabízí animační program pro různé věkové kategorie.

Ubytování v hotelu St. George Gardens Hotel Apartments

Klimatizovaná studia pro 2-3 osoby s dvoulůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky a pohovkou v obývací části, kuchyňský kout s malou ledničkou, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, telefon, rádio, SAT/TV, trezor, balkón nebo terasa.

Apartmány pro 2 – 4 osoby mají oddělenou ložnici.

Relaxační pobyty

Kromě tělocvičny a sauny lze v hotelu St. George Gardens Hotel Apartments využívat také služeb vyhlášeného ozdravného lázeňského centra s různými wellness programy včetně hydromasáží.

Hotel St. George Gardens Hotel Apartments na webu

St. George Gardens Hotel Apartments

Hotel St. George Gardens Hotel Apartments ****  - pokoje

Jednoložnicový apartmán výhled do vnitrozemí; Jednoložnicový apartmán výhled na moře; Studio výhled do vnitrozemí; Studio výhled na moře.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.