Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Merit Crystal Cove

Velice komfortní hotelový komplex Merit Crystal Cove s kvalitními službami osloví zejména náročnější klientelu všech věkových kategorií. Hotel se nachází 10 km od přístavního města Kyrenia.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Merit Crystal Cove, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Merit Crystal Cove

Hotel leží ve vzdálenosti cca 10 km od přístavního města Kyrenia. Letiště Ercan ve městě Lefkosa je vzdálené cca 45 km. Přístup na pláž je možný výtahem, k hotelu patří kamenitá pláž s uměle vybudovaným molem a sousední písečná pláž v menším zálivu (společná pro hotel Merit Crystal Cove a Merit Royal). V moři je kamenité dno.

Vybavení hotelu Merit Crystal Cove

Šestipodlažní hotelová budova s 286 pokoji má vstupní halu s recepcí a směnárnou, několik barů, hlavní restauraci, 3 á la carte restaraurace s vynikající kuchyní, posilovnu, bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, SPA centrum, saunu, tenisový kurt, plážový volejbal, stolní tenis, SPA centrum, bankomat. K hotelu patří známé kasino. Slunečníky a lehátka jsou na  pláži i u bazénů . Internetové WiFi připojení je v celém areálu zdarma. Klienti mohou využívat vybraných služeb sousedního hotelu Merit Ryoal (pláž, bazén, a la carte restaurace). Hotel zdarma organizuje dopravu do Kyrenie.

Vybavení pokojů

Velice útulně vybavené, prostorné pokoje mají centrální klimatizaci s individuálním ovládáním, koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, TV/SAT, telefon, trezor, minibar (nealkoholické nápoje zdarma), internetové WiFi připojení je zdarma.

Stravování

Dle CK, all inclusive

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, dětský miniklub.

Služby za poplatek

Masáže, SPA centrum, kadeřnický salón a salón krásy.

Aktuální popis od CK

PolohaSeverní Kypr / Kyrenia / Alsancak. Merit Crystal Cove Hotel se nachází u jedné z nejkrásnějších zátok východního Středomoří Zephyros, 10 kilometrů od...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.