Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Manolya

Nevelký čtyřpodlažní hotel Manolya nacházející se v blízkosti letoviska Kyrenia na ostrově Kypr, nadchne svojí klidnou a pohodovou atmosférou především dospělou klientelu, kterou zcela jistě zaujme i výhodná cena.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Manolya, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Manolya

nevelký čtyřpodlažní hotel Manolya s příjemnou rodinnou atmosférou leží ve vzdálenosti asi 3 km od centra menšího letoviska Lapta a cca 12 km od centra městečka Kyrenia, od letiště Ercan v Lefkosa je hotel vzdálen asi 45 km. Uměle vybudované betonové molo se slunečníky a lehátky (zdarma) se nalézá hned vedle hotelu, v moři je kamenité dno. Přístup k moři a na hotelové molo určené k opalování je z hotelového areálu po několika schodech. Vstup do moře je možný po schůdkách přes uměle vybudované molo.

Vybavení hotelu

v hotelu Manolya je vstupní hala s menší recepcí a směnárnou (možnost pronájmu trezoru za poplatek, internetové připojení WiFi je za poplatek), restaurace s vnitřní a venkovní částí s velmi hezkým výhledem na moře, bar u bazénu, bazén, menší dětský bazén. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma.

Ubytování v hotelu Manolya

jednoduše, ale účelně zařízené, menší pokoje s centrální klimatizací s možností individuální regulace mají menší koupelnu se sprchovým koutem a WC, minibar (za poplatek), TV/SAT, telefon, internetové připojení (WiFi) je za poplatek.

Stravování

Dle CK.

Snídaně bufetové

Večeře za příplatek jednodušší bufet nebo servírované

Pro děti

menší dětský bazén, dětská postýlka zdarma.

Služby za poplatek

masáže, internetové připojení.

Doporučení

Menší hotel s výhodnou cenou ležící přímo u pobřeží, oblíbený především pro svou klidnou atmosféru. Doporučujeme především dospělým klientům.

Aktuální popis od CK

PolohaSeverní Kypr / Kyrenia / Lapta. Tříhvězdičkový hotel Manolya se nachází přímo u pláže ve vesnici Lapta. Hotel nabízí klimatizované pokoje s nádherným...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.