Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Atlantica Sancta Napa

Hotel Atlantica Sancta Napa je díky své poloze v oblíbeném letovisku Agia Napa na ostrově Kypr a i díky své vybavenosti velmi oblíbený a lze jej doporučit všem věkovým skupinám.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Atlantica Sancta Napa, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Hotel Atlantica Sancta Napa

Hotel Atlantica Sancta Napa se nachází v oblíbeném středisku Agia Napa a disponuje vstupní halou s recepcí, malou zahradou, bazénem, sluneční terasou, lehátky a slunečníky (zdarma), posezením s barem u bazénu, bar s TV, internetový koutek (za poplatek), klimatizovanou nekuřáckou restaurací, kioskem, krytým bazénem.

Ubytování

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny telefonem, hudebním kanálem, satelitní TV, klimatizací (zdarma), trezorem (za poplatek), fénem, vanou nebo sprchou/WC a balkonem. Minibar za poplatek. Hotel Atlantica Sancta Napa nabízí za příplatek pokoje směrem na moře.

Sport a zábava

Tenisový kurt, stolní tenis a posilovna. Za poplatek osvětlení pro tenis, minigolf, biliár, sauna a vířivka v hotelu. Vodní sporty na pláži. Jednou týdně hotel Atlantica Sancta Napa pořádá kyperský večer.

Stravování v hotelu

dle CK a zájezdu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.