Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aloe

Velmi příjemný hotel Aloe zasazený do pěkné zahrady se nachází na ostrově Kypr v klidnější oblasti letoviska Paphos, která je zvaná "Malou paphoskou riviérou". Nejbližší bary, restaurace a obchod - cca 30 m. Od centra letoviska je vzdálen cca 10 minut chůze, od rybářského přístavu cca 20 minut. Autobusová zastávka je jen cca 50 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aloe, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Aloe

Velmi příjemný hotel Aloe zasazený do pěkné zahrady se nachází v klidnější oblasti letoviska Paphos, která je zvaná "Malou paphoskou riviérou". Nejbližší bary, restaurace a obchod - cca 30 m. Od centra letoviska je vzdálen cca 10 minut chůze, od rybářského přístavu cca 20 minut. Autobusová zastávka je jen cca 50 m od hotelu.

Kapacita

V tomto 4-patrovém hotelu Aloe je celkem 272 pokojů (1-, 2 lůžkových s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, telefonem, fénem, TV se satelitním příjmem (cca 8 kanálů) a rádiem (cca 3 kanály), balkónem s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Boční výhled na moře (SSV) a přímý výhled na moře (SV) jsou za příplatek. Některé pokoje jsou přizpůsobené i pro postižené osoby, též jsou zde pokoje propojené (na vyžádání). Chladnička (za poplatek cca 3€/den), trezor na pokoji (za poplatek cca 2,14€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala s recepcí, 4 výtahy, vnitřní bar, kavárna, vnitřní a venkovní restaurace, 2 konferenční místnosti, zlatnictví, obchod se suvenýry, kadeřnictví, salónek pro stolní hry, herna, internetový koutek (za poplatek cca 0,15€/minuta při čerpání do 30 minut, cca 0,12€/minuta při čerpání do 1 hodiny nebo cca 0,112€/minuta při čerpání do 2 hodin) + na recepci je též možné si zakoupit předplacené karty - 4,50€/30 minut a 7 €/hodina, zahrada, parkoviště. Pokojová služba funguje od 07:00 do 23:00 hodin. Hlídání dětí je možné zajistit za poplatek, cca 12€/hodina. Wifi v prostoru recepce a salónku (za poplatek cca 4€/hodina).

Stravování

Polopenze. Snídaně i večeře formou švédského stolu.

Sport a zábava

2 venkovní bazény (i s dětskou částí), venkovní dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka u venkovního bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 6€/set/den), vnitřní bazén (vyhřívaný obvykle v časovém rozmezí od 08:00-19:00 od cca začátku listopadu do konce března). Služby Spa centra - fitcentrum (zdarma), sauna a jacuzzi (za poplatek cca 10€/30 minut/každá služba), masáže (za poplatek od cca 35€). 2 tenisové kurty (zdarma, za poplatek cca 7,50€/pronájem raket a míčků, noční osvětlení - za poplatek), elektrické hry (za poplatek), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), velký dětský koutek v zahradě. Ve vzdálenosti cca 14-18 km od hotelu se nachází 3 golfová hřiště. Hotel pořádá po celý rok zhruba 5x za týden večery s živou hudbou a cca 1x za 14 dní folklórní večer.

Hlavní výhody hotelu Aloe

pěkné interiéry

Web hotelu Aloe

Hotel Aloe

Aktuální popis od CK

PolohaVelmi příjemný hotel zasazený do pěkné zahrady se nachází v klidnější oblasti letoviska Paphos, která je přezdívaná „Malou paphoskou riviérou“....

Cena zahrnujeletenku Praha - Larnaka - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery v místě pobytu, 7x ubytování, stravování dle ceníku,...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.