Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

So White Boutique Suites

Moderní hotelový areál So White Boutique Suites s pěti hvězdičkami zaujem především náročnější část klientely, která ocení jeho polohu u krásné pláže, v oblíbené části Agia Napa a ubytování v moderně zařízených pokojích, nebo suitách uprostřed pěstěné zahrady.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili So White Boutique Suites, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

ultramoderní hotelový areál se nachází ve vzdálenosti cca 50 m od velmi pěkné písečné pláže Golden Beach, cesta na pláž vede hotelovou zahradou. Nově zrekonstruovaný komplex leží v hezké části Agia Napa nazývané Makronissos. Hotel se nachází asi 3,5 km od centra střediska Agia Napa, v blízkosti je známý aquapark. Vzdálenost od letiště v Larnace je cca 45 km. Nákupní možnosti se nacházejí v okolí hotelu.

Vybavení

moderně vybavený hotelový komplex se skládá z několika jedno a dvoupodlažních ubytovacích budov umístěných v hezké zahradě. Vstupní hala s recepcí je společná se sousedním hotelem So Nice Boutique Suites, jehož vybrané služby (bazén, sportovní aktivity) mohou klienti rovněž využívat. V hotelu se nachází restaurace, japonská á la carte restaurace a bar s hezkým výhledem na moře, velký bazén. Internetové připojení (WiFi) je zdarma v restauraci a v recepci. Plážové osušky, slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži jsou zdarma.

Ubytování

všech 45 hotelových suit se nachází v jedno a dvoupodlažních budovách umístěných v hezké zahradě. Velmi moderně zařízené pokoje typu junior suite a superior suite vybavené nejmodernější technologií mají individuálně ovladatelnou klimatizaci, volitelné osvětlení různých barev, koupelnu s prostorným sprchovým koutem a WC, župan, domácí obuv, vysoušeč vlasů, TV/SAT, trezor, minibar (konzumace za poplatek), kávovar, balkon nebo terasu. Pokoje s výhledem na bazén jsou za příplatek. Vyšší typy ubytování (junior suite deluxe, superior suite, suite s vlastním bazénem) jsou za příplatek.

Kategorie ubytování

* junior suity (30 m2)

* superior suity (45 m2, oddělená ložnice)

* grand suity

Stravování

dle Ck, snídaně, za příplatek polopenze a plná penze

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.