Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Four Season

Luxusní hotelový areál Four Season renomovaného hotelového řetězce s udržovanou zahradou leží na ostrově Kypr u písčité pláže na východním konci Limassolu, asi 8 kilometrů od jeho centra. Letiště v Larnace je vzdáleno asi 65 kilometrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Four Season, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Four Season

Luxusní hotelový areál Four Season renomovaného hotelového řetězce s udržovanou zahradou leží na ostrově Kypr u písčité pláže na východním konci Limassolu, asi 8 kilometrů od jeho centra. Letiště v Larnace je vzdáleno asi 65 kilometrů.

Vybavení

Hotel Four Season nabízí několik bazénů a vnitřní vyhřívaný bazén, dětský bazén se skluzavkou, sauna a vířivka. Lehátka se slunečníky jsou u bazénu i na pláži k dispozici zdarma. Pro sportovně založené klienty tělocvična, tenisové kurty, stolní tenis, na pláži široká nabídka vodních sportů včetně školy potápění.

Dětem nabízí dětský klub hotelu Four Season zajímavé aktivity, je pro ně připravováno dětské menu, zajistit lze i hlídání. V areálu se nachází několik barů a elegantních restaurací, mezi které patří i řecká taverna Mavrommatis a luxusní italská restaurace Vivaldi. Nabízejí velký výběr místních i exotických specialit, často za doprovodu živé hudby. Hotelová cukrárna Colors Café připravuje vyhlášené dezerty a zmrzlinu. V komplexu je kadeřnictví, několik butiků a půjčovna aut. Hotel Four Season pořádá denní i večerní animační programy.

Ubytování v hotelu Four Season

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s jacuzzi vanou, sprchou a WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, internetové připojení, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje a balkón. Na vyžádání možnost ubytování čtyřčlenných rodin v rodinných studiích. Hotel nabízí také pokoje pro nekuřáky a handicapované klienty.

Relaxační pobyty

Hotelové lázně Four Seasons Spa jsou prvním Thalassotherapy centrem na Kypru. Využívají blahodárných účinků mořské vody a mořských řas, které obsahují důležité minerály a vitamíny, nejen pro krásu, ale také pro celkové omlazení a relaxaci. Unikátní jsou zejména lázně s programem Shiseido QI. Doporučujeme rezervaci programů před příjezdem.

Hotel Four Season na webu

Four Season

Hotel Four Seasons *****  -  pokoje

Dvoulůžkový pokoj superior výhled do vnitrozemí; Dvoulůžkový pokoj superior výhled na moře; Jednolůžkový pokoj výhled do vnitrozemí; Penthouse suita výhled na moře; Rodinná Suita; Rodinné studio výhled na moře; Zahradní studio.

Popisy pokojů

Zahradní studio

Jedna ložnice, dvoulůžko, umístnění ve vedlejší budově v zahradě, přízemí nebo patro, koupací pláště a pantofle, privátní check-in přímo ve studiu, možnost vybalení zavazadel, denně čerstvé ovoce, terasa v přízemí s přístupem do bazénu s jacuzzi nebo balkon v patře s jacuzzi, max. obsazenost 2 osoby. Studio se nachází v sekci určené pouze pro dospělé osoby.

Aktuální popis od CK

PolohaHotelový areál leží přímo na písečné pláži, cca cca 8 km od starého města Limassol a cca 4 km od hlavního centra. Nejbližší autobusová zastávka je cca...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.