Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sky Venus Beach

Hotel Sky Venus Beach, ležící přímo na písčité pláži, nedaleko přístavního města Famagusta na ostrově Kypr zaujme především klienty upřednostňující při výběru dovolené výhodnou cenu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sky Venus Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Sky Venus Beach

hotel Sky Venus Beach se nachází ve vzdálenosti cca 5 km od menšího přístavního města Famagusta, kde jsou nejbližší nákupní možnosti. Od letiště v hlavním městě Lefkosa je hotel vzdálen cca 55 km. Hotel leží přímo u menší písečné pláže, v moři mohou být místy kameny, oblázky a kamenité dno. Slunečníky a lehátka na pláži jsou zdarma.

Vybavení

v moderní hotelové budově sky Venus Beach  je vstupní hala s recepcí a směnárnou (pronájem trezoru za poplatek). V hotelu se nachází hlavní restaurace, konferenční místnost, snack bar a plážový bar, plážový volejbal, posilovna, stolní tenis, potápěčské centrum a vodní sporty, bazén a dětský bazén. Slunečníky a lehátka jsou na pláži a u bazénu zdarma.

Ubytování v hotelu Sky Venus Beach

všech 116 klimatizovaných pokojů (centrální klimatizace s možností individuální regulace) je jednoduše, ale účelně zařízeno. Pokoje mají koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a WC, TV/SAT, internetové připojení (WiFi) je zdarma, minibar/lednička a varná konvice je za poplatek.

Stravování

Dle CK. All inclusive

Snídaně jednodušší bufetové

Obědy jednodušší bufetové

Večeře jednodušší bufetové

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka zdarma.

Služby za poplatek

internetové připojení, potápění a vodní sporty na pláži.

Doporučení

Menší hotel ležící přímo na písečné pláži vhodný pro klienty upřednostňující výhodnou cenu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.