Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tasia Maris Sands Beach

Moderní hotel s komfortním vybavením a službami je vystavěn přímo na pěkné písečné pláži. Nákupní možnosti i kavárny, bary a další rozptýlení naleznete v centru městečka Agia Napa ležícího na jihovýchodním pobřeží Kypru.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tasia Maris Sands Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Tasia Maris Sands Beach

Hotel se nachází v oblíbené destinaci Ayia Napa, která leží v jihovýchodní části ostrova Kypr. Hlavní město ostrova Lefkosia je vzdálené asi 90 kilometrů a mezinárodní letiště asi 40 kilometrů od destinace. Samotné centrum Ayia Napa leží asi 20 minut chůze od hotelu.

Hotel Tasia Maris Sands Beach leží přímo na pláži, která má písčitý povrch. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za poplatek.

Ubytování

Je nabízené v komfortně a moderně zařízených dvoulůžkových pokojích, které jsou klimatizované. Součástí vybavení pokojů je vlastní sociální zařízení, dále mají hosté k dispozici televizor se satelitními programy, vysoušeč vlasů a za poplatek rovněž miniledničku a minibar. U každého pokoje je balkon nebo terasa.

Vybavení hotelu Tasia Maris Sands Beach

Součástí hotelu, který nabízí ubytování ve více jak 60 pokojích, je vstupní hala s recepcí, která je pro hosty k dispozici 24 hodin denně. Dále se v hotelu nachází restaurace, bar a internetový koutek. U hotelu je rovněž bazén, u kterého jsou lehátka a slunečníky volně k využití.

Sport a zábava

Hosté mohou v hotelu Tasia Maris Sands Beach navštívit posilovnu nebo si zahrát tenis. Na pláži je připravena nabídka vodních sportů. Pro děti je k dispozici dětské hřiště a dětský bazén.

Stravování

Dle ck: polopenze, za příplatek možné ALL INCLUSIVE zahrnující snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Dále je během dne připravováno lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 11:00 do 23:00 jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Aktuální popis od CK

VzdálenostiHotel přímo u pláže, s možností all inclusive.hotel leží přímo na pláži, která má písčitý povrch. Lehátka a slunečníky jsou na pláži za...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.