Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Cactus

Příjemný hotel Cactus s rodinnou atmosférou s jednodušším vybavením najdete na ostrově Kypr v klidnější části letoviska Larnaka, nedaleko pláže Mackenzie a cca 10 minut od centra Larnaky, kam si můžete zajít příjemnou procházkou. Hotel Cactus nabízí pro své hosty animační programy. Doporučujeme méně náročným klientům, kteří ocení klid a blízkost centra.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Cactus, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Cactus

Příjemný hotel Cactus s rodinnou atmosférou s jednodušším vybavením je situován v klidnější části letoviska Larnaka, nedaleko pláže Mackenzie a cca 10 minut od centra Larnaky, kam si můžete zajít příjemnou procházkou. Hotel Cactus nabízí pro své hosty animační programy, další výhodou je možnost dokoupení stravy – večeří či all inclusive. Doporučujeme méně náročným klientům, kteří ocení klid a blízkost centra.

Vybavení hotelu Cactus

Hotel je cca 100 m od moře a 200 m od pláže a 2 km od centra Larnacy. Ve vybavení je bazén se slunečníky a lehátky zdarma bar, restaurace výtah sauna, fitness, biliár, šipky dětské hřiště, stolní tenis večerní animační programy wi -fi internet na recepci

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna s WC, rádio, TV/SAT, telefon, klimatizace, trezor - za poplatek, balkon. Možnost 1 přistýlky.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří či all inclusive za příplatek.

Další údaje

58 pokojů Úklid: 4x týdně Výměna ložního prádla 2x týdně Výměna ručníků: 3x týdně

Hotel Cactus na webu

Hotel Cactus

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.