Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Air Marine

Stručný popis CK Air Marine

Cestovní kancelář air marine byla založena v roce 1996 jako soukromá společnost se zaměřením na prodej linkových letenek a pronájem námořních plachetnic. Nyní se její činnost dělí mezi sekci letenek a služebních cest a zájezdové oddělení. Nemalou část našich aktivit představuje výjezdová kongresová turistika a incentivní akce. Cestovní kancelář air marine se od svého založení profilovala jako CK pro korporátní klientelu. Více než 70% zakázek připravuje pro firemní zákazníky. Pořádá golfové zájezdy, dovolenou na moři a ze zájezdů do Středomoří např. Turecko, Kypr, Řecko, Itálie či Portugalsko.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Air Marine

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Air Marine zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Air Marine.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Air Marine jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost