Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Brenna

Stručný popis CK BRENNA

Cestovní kancelář BRENNA byla založena v roce 1992. Její jméno vychází z názvu města Brna na přelomu 11. a 12. století. S Brnem je spojeno i logo kanceláře, kde i přes několik úprav, kterými logo prošlo, zůstává motiv brněnského draka. Od roku 1996 je CK BRENNA členem Asociace cestovních kanceláří a agentur.

Rok 2012 je pro CK BRENNA rokem mimořádně významným – slaví 20. narozeniny. CK BRENNA patří k tradičním cestovním kancelářím, které si vydobyly a následně i obhájily své místo na českém trhu.

Hlavní činností CK BRENNA je pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řecka – řecké ostrovy Thassos, Zakynthos, Samos, Kos, Rhodos a Kréta. Pro letní sezónu 2012 zařadila  CK BRENNA do své nabídky i řecké ostrovy Lesbos a Lefkada. Užít si s CK BRENNA léto však můžete i v Turecku a jeho letoviscích Alanya, Belek, Side, Manavgat, Konakli a Colakli, dále ve Španělsku či na Mallorce, na Kypru (letovisko Pafos)  a v Bulharsku. Pro milovníky zimních sportů pořádá lyžařské zájezdy do Itálie – oblast Tarvisio.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK BRENNA

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK BRENNA zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK BRENNA.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK BRENNA jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost