Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK NATOUR

Stručný popis CK NATOUR

Společnost NATOUR spol. s r. o. působí na českém trhu cestovních služeb od roku 1990 a zaujímá přední místo mezi akreditovanými agenturami IATA (mezinárodní asociace leteckých dopravců) a samozřejmě je také členem ACK (asociace cestovních kanceláří ČR). Sídlo společnosti se nachází ve vlastní historické budově v centru Brna na Rooseveltově 6/8, kompletně zrekonstruované v roce 2001. NATOUR spol. s r. o. v současné době provozuje více než 10 poboček a celkem zaměstnává 45 odborně vzdělaných a školených pracovníků. Společnost se pravidelně účastní odborných světových veletrhů s cílem prohlubování kontaktů se zahraničními partnery a poznání nejnovějších světových trendů.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK NATOUR

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK NATOUR zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK NATOUR.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK NATOUR jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost