Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Fantasy Travel

Stručný popis CK Fantasy Travel

Cestovní kancelář Fantasy Travel je specializovaná na zájezdy do Středomoří, k Rudému moři a do oblastí v Indickém oceánu. V její nabídce naleznete destinace: Španělsko, Malta, Kréta, Kypr (letoviska Larnaka, Limassol, Agia Napa)  Turecko, Egypt, Tunisko, Spojené arabské emiráty, Srí Lanka, Maledivy.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Fantasy Travel

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Fantasy Travel zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Fantasy Travel.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Fantasy Travel jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost