Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Pradok

Stručný popis CK Pradok

Cestovní kancelář Pradok zahájila svoji činnost v srpnu roku 1990. Činnost zahájili pořádáním autobusových zájezdů do Řecka na Olympskou riviéru a v následujících letech rozšířili nabídku o další destinace. Obchodní jméno Pradok (vzniklo složením slov Pražská dopravní kancelář) se stalo v oblasti cestovního ruchu velmi známým a osvědčeným obchodním názvem, které je pro klienty zárukou poskytování seriózních a kvalitních služeb za dobrou cenu.

V současné době jako touroperátor Pradok nabízí letecké pobytové zájezdy do Řecka - na Olympskou riviéru, dále na řecké ostrovy Kréta, Korfu, Rhodos, Kos, Lefkada, Zakynthos, na Kypr a do Turecka  (letovisko Alanya) pro letní sezónu. Celoročně pak nabízí letecké pobytové zájezdy do Spojených arabských emirátů, na Srí Lanku.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Pradok

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Pradok zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Pradok.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Pradok jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost