CK VTT - Venus Trade and Tours

Odhadovaná doba čtení: 5 min.

Info o CK VTT - VENUS TRADE AND TOURS s.r.o.

CK VENUS TRADE AND TOURS, spol. s r.o. (CK VTT)

 • Od roku 1990 jsou tradiční specialisté na Řecko, řecké ostrovy a Kypr.
 • Ceny uvádí stylem Vše v ceně (včetně palivové taxy a komplexního cestovního pojištění)
 • Možné slevy až 19% za včasný nákup
 • Nabízí celoroční slevu pro seniory 15%
 • Možnost transferů na letiště Ruzyně (Praha) zdarma z 88 míst ČR
 • Super dětské pobyty za 4800/5200 Kč
 • Odlety nabízí obvykle Praha/Brna/Ostrava
 • V nabídce pobytové/poznávací a kombinované zájezdy
 • Délak dovolené 8, 11 a 12 dnů
 • Zájezdy možno platit stravenkami

Nabízené destinace jsou: Thassos, Kos, Samos, Rhodos, Lesbos, Kréta (Chania, Heraklion), Korfu, Zakynthos, Pierie (Olympská riviéra), Peloponés, Kypr.

Mimořádně výhodné jsou dotované také zájezdy nejen pro seniory na 8 dnů na Kypr na podzim 2011 a jaro 2012 za 9990 Kč. Velmi populární jsou také zájezdy pro cyklisty, golfisty, fotbalisty, vinaře.

A něco navíc - VTT extra: dovolené pro vozíčkáře, pobyty se psy, pobyty s bezpelkem, výhodné nabídky pro jednolůžkové pokoje, dovolené exclusive, promo pokoje, autobusové jízdenky a trajekty do Řecka, kongresová turistika.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK VTT

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK VTT zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Kypr v detailech. . Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy na Kypr, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách VTT.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK VTT jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK VTT - Venus Trade and Tours můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Novinky od VTT:

26.11.2009

Křest katalogu VTT Léto 2010 v řecké restauraci Old Athens

CK VTT uspořádala ve čtvrtek dne 26/11/2009 v řecké restauraci Old Athens tradiční křest nového katalogu Léto 2010, který spatřil světlo světa již v polovině října. Křest nového katalogu CK VTT je tradiční příležitostí formálnějšího osobního setkání a kontaktu významných obchodních partnerů, spolupracovníků a přátel cestovní kanceláře Venus Trade and Tours. Na pozvané hosty čekal nejeden milý zážitek:

 • vynikající řecko-kyperské pohoštění
 • krásný dort u příležitosti nového katalogu Léto 2010
 • písně v podání poberounské hudební skupiny Třehusk, která si s sebou přivezla malou, ale o to roztomilou posilu a spousta dalšího

A jak celý křest katalogu probíhal? Po milém přivítání, o které se postarala poberounská skupina Třehusk začal program a samotný křest nového katalogu Léto 2010. Z úst ředitele cestovní kanceláře Venus Trade and Tours pana Demetriose Lambrou zaznělo krátké zhodnocení uplynulé sezony a velmi stručné seznámení s katalogem pro nadcházející sezonu 2010, která bude jubilejní již dvacátá. Slova se ujali i významní hosté této akce, úspěchy a hodně spokojených klientů popřál CK VTT: ředitel kyperské organizace turistiky pan Costas Orfanides, paní Ing. Eva Mráčková z Asociace českých cestovních kanceláří a pan Ing. Ivan Landík ze společnosti Etics. Následoval samotný křest katalogu, o který se postaral nejmladší člen této akce a nejmilešjí člen skupiny Třehusk. V závěru celého křtu jsme se doslechli o pověsti týkající se úspěšnosti kyperských podnikatelů…Mezi několika desítkami hostů se objevil i obchodní ředitel letecké společnosti Travel Service, pan Petr Šujan, ředitel Řecké centrály cestovního ruchu (EOT), pan Costas Theodorou, nechyběl zpěvák Milan Drobný, herečka Petra Jungmanová a řada dalších osobností.

K přátelské a dobré pohodě přispělo vynikající pohoštění z řecké a kyperské kuchyně, řecké a kyperské víno, známé písně ze staré Prahy i české lidovky již zmíněné poberounské hudební skupiny Třehusk.

S příjemným pocitem z této akce snad odcházel každý zúčastněný a nám nezbývá než věřit, že takovýchto křtů se zúčastníme ještě nejméně tolikrát, kolikáté narozeniny v příštím roce CK VTT oslaví.

Čtěte také: CK Eximtours