Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Christofinia

Hotel Christofinia lze doporučit klientům, kteří vyhledávají klidnější prostředí s rodinnou atmosférou, bokem od ruchu centra letoviska Aya Napa a přitom nedaleko od proslulé pláže Nissi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Christofinia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Christofinia

Hotel sestávající ze dvou třípatrových budov je vystavěn v klidném prostředí na okraji střediska Aya Napa, na ostrově Kypr. Hlavní silnice protínající celé letovisko je vzdálena cca 100 m od hotelu, rušné centrum střediska pak cca 3 km. V okolí hotelu najdeme několik restaurací i obchodů.

Vybavení hotelu Christofinia

Vstupní hala s recepcí, výtah, lobby bar, menší restaurace s terasou, kde jsou podávány snídaně a obědy, hlavní klimatizovaná restaurace, obchod se suvenýry, WIFI v recepci, bazén s terasou na opalování, slunečníky a lehátka zdarma, dětský bazén, taverna a bar u bazénu.

Pokoje

Příjemné dvoulůžkové pokoje smožností přistýlky jsou vybavené koupelnou, WC, fénem, televizí (vratný deposit), telefonem, centrální klimatizací, lednicí (za poplatek), balkonem. Trezor na recepci za poplatek.

Sport a zábava

Tenisový kurt (osvětlení za poplatek), stolní tenis, fitness (zdarma), kulečník (popl.), sauna a vířivka. Hotel pořádá 1x týdně v hlavní sezóně kyperský večer s tradiční hudbou.

Stravování

Dle Ck.Bufetové polopenze. Fakultativně all inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetu (oběd může být servírovaný), drobné občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje domácí výroby.

Pláž

Proslulá písečná pláž Nissi je od hotelu Christofinia vzdálena cca 300 m. Na pláži lehátka a slunečníky (za poplatek).

Tipy pro správnou volbu

klidné prostředí, rodinná atmosféra, klimatizované pokoje

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.