Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Columbia Pissouri Beach

Hotel Columbia Pissouri Beach, sesterský hotel Columbia Beach Resortu, je tvořený hlavní budovou, suitami a studii zasazenými v pěkné zahradě na ostrově Kypr. Nachází se přímo u písčito-oblázkové pláže. Spojení s městečkem Pissouri, Limassolem a 18jamkovými golfovými hřišti Secret Valley a Aphrodite Hills zajišťuje hotelový autobus. Město Paphos je vzdáleno 30 kilometrů.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Columbia Pissouri Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Columbia Pissouri Beach

Hotel Columbia Pissouri Beach, sesterský hotel Columbia Beach Resortu, je tvořený hlavní budovou, suitami a studii zasazenými v pěkné zahradě. Nachází se přímo u písčito-oblázkové pláže. Spojení s městečkem Pissouri, Limassolem a 18jamkovými golfovými hřišti Secret Valley a Aphrodite Hills zajišťuje hotelový autobus. Město Paphos je vzdáleno 30 kilometrů.

Vybavení

Hotel Columbia Pissouri Beach nabízí velký sladkovodní bazén a dětský bazén se sluneční terasou, na níž jsou lehátka se slunečníky pro klienty zdarma. K vybavení patří bar a restaurace u bazénu, restaurace à la carte, několik barů, televizní místnost a internetový kout. Pro sportovně založené klienty nechybí tenisový kurt s osvětlením a posilovna, k relaxaci sauna a parní lázeň. Vše k dispozici za poplatek v sesterském hotelu Columbia Beach Resort. Na pláži možnost provozování vodních sportů včetně školy potápění a windsurfingu. Animační tým připravuje během dne různé zábavné programy. V sousedním hotelu Columbia Beach Resort je pro děti k dispozici dětské hřiště a miniklub.

Ubytování v Columbia Pissouri Beach

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, satelitní televize s plochou obrazovkou, telefon s připojením na internet, rádio, minibar a trezor. Balkony a terasy s přímým nebo bočním výhledem na moře jsou doplněny dřevěným nábytkem.

Relaxační pobyty

Kvalifikovaný personál hotelového Spa centra v Columbia Beach Resort zajišťuje relaxační terapie, několik typů masáží, zábalů, detoxikační programy, čistící a tonizační péči o pleť.

Hotel Columbia Pissouri Beach na webu

Columbia Pissouri Beach

Hotel Columbia Pissouri Beach ****  -  pokoje

 Dvoulůžkový pokoj boční výhled na moře; Dvoulůžkový pokoj výhled do zálivu; Jednolůžkový pokoj s bočním výhledem na moře; Zahradní studio; Zahradní suita.

Popisy pokojů

Dvoulůžkový pokoj

 Interiér 23 m², balkon, boční výhled na moře, možnost propojených pokojů, max. obsazenost 3 osoby.

Dvoulůžkový pokoj výhled na moře

 Interiér 23 m², balkon, výhled na moře, možnost propojených pokojů, max. obsazenost 3 osoby.

Zahradní studio

 Interiér 40 m², ložnice s obývací částí, koupací pláště, varná konvice, balkon s výhledem do zahrady, umístění studia v zahradě blízko bazénu, max. obsazenost 3 osoby.

Zahradní suita

 Interiér 70 m², ložnice s obývacím pokojem, ložnice se dvěma lůžky pro děti, koupací pláště, varná konvice, dvě koupelny, výhled na moře, max. obsazenost 3 osoby.

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.