Kyperskými vinicemi

Odhadovaná doba čtení: 3 min.

Kyperskými vinicemi

Termín: 03.09.-13.09.2012

Plánovaný program:

Pobyt u moře je v kombinaci s tímto programem:

1) okruh 1: LANIA - MONAGRI - LOFOU - SILIKOU - PELENDRI - PLATRES - FOINI - MANDRIA - KOILANI - VOUNI - AGIOS AMVROSIOS

2) návštěva 2 -3 vinařských závodů v Limassolu - např. ETKO, KEO, LOEL nebo SODAP

3) okruh 2: PAPHOS - Pegeia - Kathikas - Stroumpi - Polemi - Statos - Pano Panagia - Panagia Chrysorogiatissa

4) Dionýsův dárek - nechte se překvapit přímo na místě

Tip na individuální výlet: vydejte se do kyperského muzea vína v Erimi (Cyprus Wine museum), kde se dozvíte vše o historii i současnosti kyperského vinařství. Otevřeno je denně od 09:00 - 17:00 hodin, autobus z Limassolu linka 16.

Ceny

Ceny jsou základní a mohou na ně být aplikovány aktuálně platné slevy. Slevy a slevové akce se však stále mění, pro přesnou aktuální kalkulaci nás, prosíme, kontaktujte. Při zakoupení zájezdu přes tyto stránky obdržíte navíc bonus ve výši až 500,- Kč.

Kyperskými vinicemi - Arsinoe: Dotázat se na podrobnosti zájezdu nebo zájezd předběžně rezervovat

Kyperskými vinicemi - Park Beach: Dotázat se na podrobnosti zájezdu nebo zájezd předběžně rezervovat

Kyperskými vinicemi - Navarria: Dotázat se na podrobnosti zájezdu nebo zájezd předběžně rezervovat

Další informace:

V průběhu 11-denního pobytu na Kypru navštívíte nejznámnější a nejdůležitější vinařské oblasti (oblast Limmasolu a Paphosu). V rámci zájezdu poznáte malebné kyperské vinice, vinařské závody, muzea vinařství, dále kláštery, kostely, taverny, typické kavárny atd...

Náš delegát Vám též doporučí individuální návštěvu vinařského festivalu v Limassolu, který je doprovázen vždy bohatým kulturním programem (soubory písní a tanců z Kypru, Řecka i zahraničí). Vstup je cca 5€/osoba včetně 1 láhve místního vína. (Děti do 12 let cca 3€, mladiství do 18 let cca 4€) . Vinařský festival bude probíhat v Limassolu na začátku září 2012.

Minimální počet účastníků na zájezd je 6 osob. V případě nedosažení tohoto počtu může CK oznámit zrušení tohoto zájezdu. Nejpozději však 25 dní před odletem.

Cena zahrnuje:

letenku Praha – Larnaka – Praha, letištní taxy, bezpečnostní letištní taxy, palivovou taxu, transfer letiště – letoviska – letiště,10x ubytování, 10x stravování dle popisu, program, česky mluvícího delegáta, který podává výklad v autobuse, místního průvodce, komplexní cestovní pojištění, pojištění ve znění zákona č.159/99 Sb., propagační materiál.

Cena nezahrnuje:

fakultativní výlety a vstupy.

Pořadatel

Zájezd pořádá CK VTT - Venus Trade and Tours (odkaz se otevírá v novém okně)