Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Iliada

Ostrov Kypr, letovisko Protaras, jedna z nejlepších pláží Fig Tree Bay a dobrá poloha hotelu Iliada s klimatizovanými pokoji je výbornou volbou pro příjemně strávenou dovolenou na krásné pláži a zároveň blízko centra známého střediska

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Iliada, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Iliada

Čtyřpatrový hotel Iliada s ideální polohou je vystavěn přímo u nejlepší pláže na ostrově, Fig Tree Bay a současně jen několik desítek metrů od centra střediska Protaras na Kypru.

Vybavení hotelu Iliada

Recepce, lobby bar, výtahy, internetový kout (popl.), WI-FI na recepci za popl., snídaňová restaurace, hlavní restaurace, snack bar na pláži, malé fitness, bazén s dětskou částí a zahrada, kde jsou dispozici slunečníky a lehátka.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, TV, klimatizací, telefonem, WI-FI připojením za popl., lednicí (za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem. Na vyžádání rodinné pokoje 2+2.

Pláž

Pěkná písečná pláž Fig Tree Bay, která patří k nejlepším na celém ostrově, leží přímo u hotelu Iliada. Možnost pronájmu slunečníků a lehátek (za poplatek).

Stravování

Dle CK. Polopenze formou bufetu. Fakultativně all inclusive, který zahrnuje snídani (bufet), oběd (výber ze sestaveného menu ve snack baru u bazénu), večeře (bufet), lehké občerstvení během dne, kávu a čaj od 12:00 hod. do 24:00 hod., nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby.

Sport a zábava v hotelu Iliada

Stolní tenis, tenis (za poplatek), vodní sporty na pláži (za poplatek), animace během dne. Další denní i večerní zábava v centru střediska.

Tipy pro správnou volbu

nejlepší pláž na ostrově | klimatizované pokoje

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.