Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vergi

Hotel Vergi nacházející se 7km od centra Larnaky zaujme méně náročnou klientelu, kterou osloví zejména jeho příjemná atmosféra, poloha v klidné oblasti blízko pláže a dobré spojení nejen s městem Larnaka.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vergi, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Vergi

Tento jednopodlažní menší zrenovovaný hotel (v roce 2012) s příjemnou atmosférou se nachází cca 7 km od centra Larnaky. Před vstupem do hotelu jsou vzrostlé palmy, postaven je v tradičním kyperském stylu za použití kamene. Hotel doporučujeme pro méně náročnou klientelu. Nedaleko hotelu je zastávka městského autobusu, kterým lze pohodlně a frekventovaně cestovat do centra Larnaky.V okolí hotelu je několik krámečků i stravovací možnosti.

Vybavení hotelu Vergi

Vstupní hala, recepce, pokojová služba (po celý den, za poplatek), vnitřní restaurace, bar, venkovní snack bar u bazénu. Wifi po celém hotelu za poplatek. Možnost zakoupení adaptéru (za poplatek). Prádelna, čistírna (na vyžádání, za poplatek). Místnost na zavazadla. Parkoviště.

Vybavení pokojů

Celková kapacita tohoto hotelu je 29 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem (omezený počet kanálů) s hudebními kanály, balkón. Výhled je do vnitrozemí, okolí, okolní výstavbu a jen několik pokojů má výhled směrem k moři. Chladnička za poplatek, trezor na recepci. Možnost půjčení žehličky na recepci. Propojené pokoje na vyžádání. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Dle CK. Formou polopenze.

Sport a zábava

Bazén s oddělenou malou částí pro děti.  

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.