Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Louis Phaeton Beach

Nově zrenovovaný čtyřpatrový hotelový areál Louis Phaeton Beach vhodný především pro rodinnou dovolenu se nachází na ostrově Kypr na samém okraji letoviska Paphos v klidném prostředí. Během dne je možné sledovat letadla, neboť nad touto oblastí obvykle prolétávají letadla, která vzlétávájí z letiště vzdáleného cca 10 km, což se líbí hlavně dětem. Nejbližší obchody (kromě těch v hotelu Louis Phaeton Beach) jsou cca 500 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Louis Phaeton Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Louis Phaeton Beach

Nově zrenovovaný čtyřpatrový hotelový areál Louis Phaeton Beach vhodný především pro rodinnou dovolenu se nachází na samém okraji letoviska Paphos v klidném prostředí. Během dne je možné sledovat letadla, neboť nad touto oblastí obvykle prolétávají letadla, která vzlétávájí z letiště vzdáleného cca 10 km, což se líbí hlavně dětem. Nejbližší obchody (kromě těch v hotelu Louis Phaeton Beach) jsou cca 500 m. Zastávka městské linky je hned před hotelem, odtud lze pohodlně cestovat do centra Paphosu (cca 4,2 km - spojení je velmi frekventované, obvykle každou půlhodinu od 07:00-22:00), kde jsou nepřeberné možnosti nákupů i denní a noční zábavy, stejně tak se lze vypravit na krásnou pláž Coral Bay, kde je pěkné koupání i možnosti vodních sportů. Jízdné vychází jen na 2€/celý den - bez omezení kilometrů a počtu využitých spojů. Taxi do centra Paphosu vyjde na cca 8-10€/cesta. Procházkou podél pobřeží (až na několik kratších úseků kvalitní promenáda) je též možné dojít do nákupních tříd Paphosu za cca 30-40 minut. Doporučujeme přikoupit si ubytování s výhledem na moře. Cca 700 metrů od hotelu Louis Phaeton Beach se nachází vodní park.

Kapacita

V tomto rozlehlém areálu Louis Phaeton Beach je celkem 442 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny s možností dvou přistýlek). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, rádiem, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Výhled na moře je za příplatek. Trezor na pokoji (za poplatek cca 3€/den), malá chladnička za poplatek (cca 4,25€/den). Dětská postýlka na vyžádání zdarma (postýlku nelze dát do pokoje s plnou obsazeností, vždy pouze jen jako třetí nebo čtvrtá osoba na pokoji).

Služby

Vstupní hala s recepcí, salónek, TV místnost s DVD, internetový koutek (za poplatek), 6 výtahů, restaurace, bary a kavárny (Esperides, China Spices, café Vienna, Atrium lobby bar, Chariots noční klub, Helion bar a restaurace u bazénu), prádelna a čistírna (za poplatek), dobře zásobený minimarket (za cca 3€ v něm lze zakoupit adaptéry do zásuvky), krásná zahrada s palmami, velké parkoviště. Hotel zajišťuje pro rodiče malých dětí možnost zapůjčení termosek na teplou vodu a sterilizátor lahví. Hotel neposkytuje plážové osušky. Wifi v hotelu a na většině pokojů za poplatek (cca 5€/hodina, cca 10€/3 hodiny, cca 15€/den).

Stravování

Dle CK, Formou ALL INCLUSIVE

Sport a zábava

Veliký bazén (580 m2) s oddělenou dětskou částí, velké dětské brouzdaliště s různými atrakcemi, vodní park se 6 skluzavkami, vnitřní bazén (v zimním období vyhřívaný), slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě zdarma, v zahradě jsou lehátka i pod palmami, který poskytují přirozený stín. Všechny další aktivity uvedené v popisu all inclusive. Vodní sporty na pláži za poplatek (např. jet ski, banana, paragliding, kánoe, šlapadla a další).

Hlavní výhody hotelu Louis Phaeton Beach

Nově zrenovovaný

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.